В Естонії скаржаться на українських робітників

фото: Offshoreview.eu

Естонське онлайн-видання Postimees опублікувало статтю-репортаж про робочих з України.

Стаття прибалтійських журналістів негативно описує українців, які приїхали на заробітки в Естонію. Вказується, що наперекір їхнім численним правопорушенням, поліціянти цієї країни не могли їх депортувати впродовж довгого часу через оформлені документи, згідно з якими українські громадяни були оформлені як іноземні робітники.

У статті наводиться вереснева історія, коли за кермом іномарки естонськими поліціянтами був заарештований молодий чоловік з України, що знаходився в стані сильного алкогольного сп’яніння. У нього були знайдені візи для роботи в Республіці Польща та Естонії. Після місячного відбування покарання у в’язниці він був депортований.

Також в матеріалі Postimees розповідається про двох українців, які з невеликим інтервалом були виявлені за кермом своїх автівок з «кримінальним» рівнем алкоголю в крові. Порушники відбулися умовним покаранням.

Всього за поточний рік тільки одна префектура виявила тридцять дев’ять українських громадян, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння. Як правило, порушниками були будівельники та різнороби різних вікових категорій.

Маргус Парве, один зі службовців Пихьяської префектури, в даній статті називає проблему «масштабної».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*