Біля столичного вокзалу викрали викрадачку

фото: Uatime.net

Диспетчерам Нацполіції міста Києва надійшло повідомлення, що на очах свідків біля залізничного вокзалу української столиці молода жінка була силою посаджена в автівку двома особами жіночого полу.

Поліціянти оголосили план «Перехоплення» для розшуку викрадачок та їх жертви, на місці почала працювати оперативна слідча група правоохоронців.

У Дніпровському районі міста було перехоплено автівку, яка за прикметами збігалася з оголошеною у розшук. Водієм та пасажиркою були жінки тридцяти та тридцяти дев’яти років. Затримані особи заперечували організацію та здійснення викрадання людини, але згодом обидві зізналися у порушенні Закону.

Як повідомила одна з затриманих, біля залізничного вокзалу в неї зникла сумочка з документами. Вона зі своєю подругою неподалік від місця пропажі помітила жіночу компанію. Підозрюючи їх у крадіжці, вони викрали одну з них, поставивши як умову звільнення повернення сумочці.

Правопорушниці залишили жертву в підвальному приміщенні власної крамниці та відправилися по своїх справах. Співробітники МВС звільнили викрадену особу.

Розпочато кримінальне провадження згідно зі статтею 146-ї Карного кодексу України («незаконне позбавлення волі або викрадання людини»).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*