ВРУ: фейкові новини і заперечення агресії Кремля – заборонено

фото: Fastcompany.com

Комітет українського парламенту з питань інформполітики та свободи слова прийняв рішення підтримати законопроект, згідно з яким ЗМІ будуть штрафуватися за «fake news» та заперечення агресії Кремля.

На своєму засіданні профільний комітет 2 жовтня підтримав зміни до українського Закону «Про ТБ та радіомовлення». Відтепер там буде передбачатися «посилення інформбезпеки» та «протидія країні-агресору [РФ] в інформсфері».

Про це відповідний комітет ВР відзвітувався перед українцями на своєму сайті.

Українським парламентаріям рекомендовано при першому читанні взяти за основу даний законопроект.

Якщо відповідні зміни до закону «Про ТБ та радіомовлення» будуть прийняті, ті засоби масової інформації, які заперечують агресію Російської Федерації у відношенні України, або публікують дезінформацію (себто «фейкові новини»), будуть обкладатися штрафами.

Визначення «fake news» активно обговорюється пресою та політиками після виборів у Сполучених Штатів 2016 року. Російська Федерація обвинувачується у втручанні до американського виборчого процесу тиражуванням фальшивих новин про Гілларі Клінтон, суперницю нинішнього господаря Овального Кабінету Дональда Трампа. Кремль відкидає усі звинувачення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*