NASA: майбутнє через 10 років

фото: Ofthebox.org

Америка обіцяє висадку людини на Місяці у фіналі десятиліття. А зовсім скоро ми зможемо відсвяткувати й “день народження” новітньої ракети Falcon Heavy.

Люди з усього світу спостерігали за тим, як проект Ілона Маска SpaceX злітає в небо, а після – цілий рік з неприхованим інтересом обговорювали все, що стосується повернення космонавтів на Місяць, космічних досліджень і, зрозуміло, заселення Марса.

Розпалила інтерес громадськості також звістка про воду на місячній поверхні, виявленої в ході досліджень. SpaceX озвучила оголошення про семиденний політ навколо супутника Землі дослідницької місії у 2023 році, в якій візьме участь один з перших “приватних пасажирів”.

Ілон Маск впевнено заявив, що зовсім скоро, у 2028 році, на Марсі облаштують першу в історії людську базу.

Грандіозні плани Конгресу підтвердили у Федеральному відомстві NASA, і підкреслили, що розробки будуть проводитися і людьми, і робототехнікою.

На кошти з держбюджету також планують побудувати платформи на орбіті земного супутника – вона прийматиме астронавтів.

Але в кінцевому підсумку, все залежатиме від американської влади, а саме, від Президентських виборів у майбутньому. Адже фінансування NASA і її політика може змінитися, тому плани вчених і дослідників можуть порушитися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*