Наші в’язниці поділені між «злодіями у законі»

фото: Shock.ee

В’ячеслав Аброськін, заступник голови Нацполіції, у своєму інтерв’ю газеті «Сегодня» розповів про українські тюрми та сфери впливу кримінальних авторитетів у нашій країні.

За словами Аброськіна в Україні всі місця позбавлення волі поділені між «злодіями в законі». Кількість таких «авторитетів» у нас по країні коливається в районі 50 осіб. СБУ, за словами чиновника, бореться з такими екземплярами. Нещодавно, на прохання Нацполіції було винесено рішення про заборону в’їзду до нас в країну понад 100 “злодіїв у законі”. Однак, проблема в тому, що такому «авторитету» нічого не варто виправити одну-дві букви в документах та все одно заїхати в Україну.

У кожного «злодія в законі» є своя сфера діяльності. Наприклад, хтось спеціалізується на квартирних крадіжках, хтось на зброї, наркотиках, проституції. Гроші від незаконної діяльності стікаються до кримінального «авторитету». Деякі такі “злодії” навіть верховодять у наших в’язницях.

На території зон та в’язниць існує таке поняття як «чорна каса», а там теж збираються величезні гроші за різноманітні послуги: пересилання грошей, наркотиків, інших «іграшок». У в’язницях існує також своя сфера обслуговування. Суми там бувають часом просто величезними. Всі в’язниці України поділені між такими “злодіями”. Значна частина фінансових коштів з місць позбавлення волі стікається також до авторитетів.

Відверте інтерв’ю голови Нацполіції, звичайно, вражає. Але все це звучить так, ніби МВС та СБУ гуртом просто не здатні вжити жодних заходів, крім заборони в’їзду в країну якихось 100 осіб. Принаймні, в’язниці держава має якось контролювати!

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*