Україні відмовили в участі на зустрічі НАТО

фото: metayogg.com

Міністру оборони України Степану Полтораку відмовлено у присутності на зустрічі міністрів НАТО, про присутність на якій він у листі просив генсека Північноатлантичного Альянсу. Про це повідомив Сергій Мукосій — заступник голови місії України при НАТО.

Він підкреслив, що це єдиний формат зустрічі, на якому присутні міністри різних країн, зазначивши, що Україна не забуває про його існування, хоча останній раз представник від нашої країни був присутній на подібній зустрічі кілька років тому.

Про те, чому конкретно Полтораку відмовили у присутності — не повідомляється, відомо лише те, що генсек НАТО мотивував свою відмову в листі.

Відмова може бути пов’язаний з паспортним скандалом, що стався нещодавно між Україною та Угорщиною, коли угорський дипломат на території України роздавав громадянам нашої країни угорські паспорти, просив їх не повідомляти про це українській владі.

Також Угорщина вкрай негативно ставиться до освітньої реформи, прийнятої в Києві, обмежує права на отримання освіти національних меншин. У зв’язку з цим, уряд Угорщини блокує зустрічі в рамках співпраці між Євросоюзом, НАТО та Україною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*