Чи дійсно “Укрзалізниця” збиткова?

фото: kfund-media.com

Керівництво «Укрзалізниці» стверджує, що підвищення цін на залізничні квитки – це вимушена міра. Бо збитки компанії вже понад 10 мільярдів гривень. От тільки пояснити походження цих збитків вони не можуть, але намагаються реабілітуватися коштом підвищення собівартості квитків.

Правда, у керівництво «Укрзалізниці» не каже, що підвищення цін пов’язане з незрозумілими збитками підприємства, вони все списують на нібито підвищення вартості ресурсів, які витрачаються на пасажирські перевезення. Однак коли виникають питання, які саме ресурси підвищилися в ціні, в “Укрзалізниці” відповісти не можуть, розводять руками, мовляв, ціни зростають, все дорожчає … ось і нам не вигідно працювати в збиток.

Звичайно ж, для переконливості вони в черговий раз пообіцяють шляхом підвищення вартості квитків змінити старі вагони на нові, яких ми в черговий раз так і не побачимо. Пообіцяють довести до ладу залізничні вокзали, але вони як були з часів 90-х в убогому стані, так і залишаться. Максимум косметичним ремонтом підправлять їх стан, щоб побілка на голову не сипалася і все. Пообіцяють поліпшення сервісу, і що він раптом стане як в п’ятизірковому готелі Європи, а по факту добре, якщо провідник у вас віником не запустить.

А між колосальними збитками підприємства слід згадати, що в. о. керівника «Укрзалізниці» Євген Кравцов, в нинішньому році підвищив собі зарплату у 47 разів. Його щомісячний заробіток стартує від 3 000 000 гривень на місяць, а в рік він отримує близько 38 000 000 гривень. Ця сума складається з місячного окладу 500 тисяч гривень + винагорода за виконання обов’язків голови правління 714 тисяч гривень + 4 квартальних премії по три місячних оклади (ще три рази по 500 тисяч гривень) + 1 річна премія в розмірі 24 окладів (24 x 500 тисяч гривень) + матеріальна винагорода за ефективне управління майном УЗ в розмірі 10 окладів (10 x 500 тисяч гривень).

А ви ще впевнені у збитковості “Укрзалізниці”?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*