Український катер спровокував паніку у ВМФ Росії

фото: Ru.espreso.tv

Капітан українського броньованого катера Олександр Регула розповів, що його «Кременчук», який супроводжував буксир «Корець» та корабель «Донбас» ВМСУ до Азовської акваторії, був невидимим для російських моряків.

Регула пригадав, як росіяни спочатку прийняли його бронекатер за власні плавзасоби. Тоді командир «Кременчука» вміло «загубився» від російських спостерігачів та з’явився вже під час проходження разом з «Донбасом».

«Невидимість» свого броньованого катера Олександр Регула пояснив спеціальними геометричними рішеннями та фарбою, яка має властивості радіопоглинання.

Також командир «Кременчука» розповів, що під час проходження бронекатера біля тральщика ВМФ РФ росіяни «зіграли» бойову тривогу та панічно бігали по палубі свого судна.

Олександр Регула є уродженцем Хмельниччини. Анексію Криму зустрів 19-річним курсантом Академії Нахімова. Він був одним з тих юнаків, які під час «урочистої» церемонії підняття російського Прапора на плацу перед навчальним закладом почали співати Гімн України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*