Курити в Україні – дорожче, ніж у Британії

фото: Wallpapersafari.com

Про це повідомив голова «JTI Україна» Пол Холлоуей в інтерв’ю одному з українських видань. За його словами, у середньому українець витрачає на цигарки 21% свого доходу, тоді, як англієць – 15%.

Постійне збільшення вартість не призводить до того, що українці кидають палити. Велику частку тютюнового ринку сьогодні становлять дешеві сигарети, які складають 70% від загального обсягу попиту. Палити преміальні тютюнові вироби наразі можуть собі дозволити лише 13% українців.

Ще одним наслідком збільшення цін на тютюнові вироби є скорочення українського ринку. За останній рік обсяг продажів зменшився на 11-12%. Проте експерти наголошують – причиною цьому є зростання долі нелегального продажу тютюнової продукції, яка, у порівнянні із минулим роком, збільшилась вдвічі. Зараз, за даними дослідження експертів, обсяг нелегального продажу цигарок дорівнює 4,5%. Якщо акциз буде і надалі зростати відповідними темпами – частка нелегального ринку буде і надалі зростати, і через кілька років набуде колосальних масштабів.

Прикрою новиною є і те, що наша країна продовжує займати перше місце за обсягом імпорту контрабандних цигарок до країн ЄС. Зараз з України до Європи щороку ввозять близько 11% від усього обсягу нелегальної продукції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*