Клімкін закликав до дискусії навколо біпатризму

фото: tsn.ua

У своєму матеріалі, написаному для видання «Українська правда», голова зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін запропонував дискусію на тему отримання подвійного громадянства.

Він погодився з фактом, що десятки тисяч, або навіть сотні тисяч жителів України мають паспорти інших держав. В Україні, за думкою Клімкіна, можна знайти для них рішення. Біпатриди можуть бути звільнені від потреби ховати паспорт другої країни.

Дискусія, як пише міністр, повинна не кваліфікувати біпатридів як зрадників, а лише розв’язати колізію, яка створена у правовому полі й не тільки.

Міністр закордонних справ окремо розглянув факт подвійного громадянства з РФ: на його думку, майбутня дискусія не повинна стосуватися паспортів з двоглавим орлом.

Також Клімкін повідомив, що консул з дипломатичного відомства Угорщини, розташованого у місті Берегове, залишить Закарпаття та взагалі Україну. Міністр не уточнював, пройде ця висилка через рішення української влади, або його добровільно відкличе угорська сторона.

Нагадаємо, що угорський консул, про якого говорить у своїй статті Павло Клімкін, став фігурантом таємного відеознімання. Він вислухав від закарпатців, які претендували на громадянство Угорщини, «клятву вірності» його державі, випив з ними шампанського та провів «інструктаж», закликаючи не повідомляти українським чиновникам про наявність у них угорського паспорта.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*