Гніванський кар’єр постачав щебінь для Кримського моста

фото: komtv.org

Видання Vinnitsa.info повідомило про напад на мера міста Гнівань Володимира Кулешова. За словами одного з очевидців, активісти увірвалися в кабінет чиновника й облили його червоною рідиною, яка, за словами потерпілого, більше нагадувала кров. Кулешов впевнений, що ініціатором нападу є один з місцевих чиновників-опозиціонерів, який неодноразово висловлював своє невдоволення діяльністю Кулешова.

У статті зазначено, що активісти звинуватили чиновника у фінансовому співробітництві з Росією. Зокрема, були висловлені претензії з приводу діяльності Гніванського кар’єру. Активісти висунули Кулешову звинувачення в тому, що він через дане підприємство поставляв до Росії щебінь, який використовувався при будівництві Кримського моста. За словами мера, Гніванський кар’єр не укладав жодних договорів з російськими компаніями з приводу постачання щебеню.

Кулешов зазначив, що це вже другий напад на Гніванського чиновника за останні кілька днів. Раніше жертвою активістів став депутат міськради. Його вивезли в ліс та побили. Кулешов порівняв дані події з періодом 90-х років, коли був поширений бандитизм та інші види незаконної діяльності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*