Санкції проти керівництва телеканалів NewsOne та 112

фото: Dsnews.ua

Один з народних депутатів Мустафа Найєм на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук інформує, що у ВРУ мають намір звернутися до РНБО з проханням застосувати обмежувальні заходи стосовно Медведчука та всіх компаній, які мають до нього відношення. Він підкреслив, що після того, як депутат дав обіцянку озвучити свою думку про керівників телеканалів NewsOne та 112, йому запропонували взяти участь в ефірі обох каналів. Нардеп прийме пропозиції та прийде на ефіри, однак він має намір повідомити, що приймає всі можливі кроки, щоб ВРУ ввела санкції проти керівників даних каналів.

Депутат розповів, що у держави є можливість реагувати на можливі загрози національній безпеці країни за допомогою санкцій. З подібною ініціативою в РНБО може звернутися голова держави, парламент, уряд, НБУ та СБУ.

У зв’язку з цим, Найєм повідомляє, що члени парламенту вже ініціювали законопроект, що передбачає введення санкцій проти Медведчука та низки інших суб’єктів, які з ним пов’язані. Одночасно з цим, нардеп звернувся з цією пропозицією до чинного лідера Порошенка, до голови уряду Гройсмана, а також до начальника Служби безпеки Василя Грицака.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*