Ситник: скандальну рекламу мого звіту замовив Демчина

фото: Golos.ua

Інформаційне видання «ДС» інформує, що голова Національного Антикорупційного Бюро Артем Ситник на засіданні комітету ВРУ з питань протидії корупції повідомив, що замовником реклами звіту Ситника, яка розміщена в метро, виступає заступник голови Служби безпеки Павло Демчина.

Ситник повідомив, що до цього в САП кореспондент Дмитро Гнап подав заяву, в якій заявив, що заступник голови СБУ видав листування Онищенко з низкою парламентаріїв. Директор НАБУ підкреслив, що в ході кримінальної справи в прокуратуру був викликаний нардеп Березенко, який є відповідальним за зовнішню рекламу. Ситник заявив, що Демчина пішов на вкрай брудні кроки.

Відзначимо, що ще першого жовтня в столичному метро були виявлені сітілайти, які анонсували звіт Ситника. Реклама містила слоган «Я викрию топ-корупціонерів». Користувачі соціальних мереж моментально відреагували на дану рекламу, та тепер, тема звіту Ситника стала однією з найбільш обговорюваних тем в мережі. Користувачі не перестають задаватися одним й тим же питанням, хто все-таки є ініціатором та спонсором реклами.

У прес-центрі Антикорупційного Бюро повідомили, що структура не має до цього ніякого відношення, а сам керівник НАБУ вважає дану рекламу провокацією, яка спрямована проти нього особисто.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*