Справу нардепа Добкіна направлять до суду вже в кінці тижня

фото: Golos.ua

На засіданні Комітету ВРУ з питань регламенту, голова ГПУ Луценко повідомив, що нардепу з «Опозиційного блоку» Михайлу Добкіну вже на цьому тижні передадуть для ознайомлення обвинувальний акт, разом з цим, у суд направлять й кримінальне провадження, у центрі якого знаходиться нардеп.

Зазначимо, що ще у першій декаді місяця прес-секретар ГПУ Лариса Сарган повідомила про завершення досудового слідства стосовно нардепа та колишнього мера Харкова Михайла Добкіна, а також його заступника. Зазначимо, що міський голова разом зі своїм заступником порушили одразу низку статей Кримінального кодексу. Зокрема, вони звинувачуються у зловживанні своїми посадовими повноваженнями. Відомо, що мер із заступником за попередньою змовою з групою осіб лобіювали інтереси обслуговчого об’єднання, а також споживчого товариства. Крім цього, зазначається, що вказані особи допомагали товариству споживачів протизаконними методами за допомогою шахрайської схеми, заволодіти землею у Харкові, площа якої досягає сімдесяти двох гектарів.

Таким чином, товариство споживачів за допомогою чиновників завдавати збитків міському бюджету у розмірі двохсот тридцяти мільйонів гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*