Командир батальйону, в якому служив, Пашинін розповів про його службу

фото: 24smi.org

Командир восьмого батальйону Української добровольчої армії, ряди якої не так давно поповнив актор з Росії Анатолій Пашинін, Андрій Гергерт інформує, що на даний момент актор є важливим учасником інформаційної кампанії проти Російської Федерації. При цьому актор знаходився на лінії фронту близько місяця, а в підрозділі не більше двох місяців.

Водночас, Гергерт підкреслив, що Пашинін є всього лише звичайним бійцем, в ньому немає нічого екстраординарного. Комбат зазначив, що актор провів на передовій не більше ніж місяць, хоча інші бійці знаходяться там близько трьох років. Тому характеристику акторові комбату давати складно. Командир заявив, що до лав армії Пашинін вступив за власним бажанням. Він хотів воювати, але більший внесок він вносить саме в інформаційну кампанію, спрямовану проти РФ. На даний момент, актор знаходиться в столиці, а не на передовій.

Одночасно з цим, Гергерт заявив, що актором можуть зацікавитися й співробітники Служби безпеки країни, причиною цього можуть послужити заяви актора про те, що в державі все пропаще, а жителі країни є недолюдами. Він підкреслив, що, якби він працював у даній структурі, то сам би зацікавився Пашиніним. Крім цього, він не розуміє, як людина, яка воювала за цю державу, може допускати подібні висловлювання. Гергерт заявив, що актор ходить по дуже тонкому льоду. Однак, якщо раніше він перебував під захистом батальйону, то зараз йому необхідно справлятися самому.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*