Держспецтрансслужба може використовувати спецметоди проти порушників

фото: News-two.pp.ua

Інформаційне видання «Українські новини» інформує, що міністри ухвалили рішення, згідно з яким, представники Державної спеціальної служби транспорту наділяються правом застосовувати проти порушників різні спеціальні засоби, до яких можна віднести гумові кийки або ж електрошокери. Подібне рішення Кабінет Міністрів ухвалив цієї середи.

Зазначимо, що Кабмін схвалив проект, що передбачає застосування спеціальних засобів представниками служби, однак ініціатором даного проекту виступав голова Міноборони. Разом з тим, відомство розробило й правила застосування даних методів. Необхідно підкреслити, що до цього дане питання залишалося неврегульованим.

Видання підкреслює, що уряд дозволяє працівникам Держспецтрансслужби застосовувати ці засоби лише в тих випадках, коли вони необхідні для захисту населення або ж для самооборони. Крім цього, кошти можуть застосовувати й при захисті споруд або будівель. Водночас, передбачається застосування коштів для затримання злочинців та подальшої їх передачі до правоохоронних структур.

Зазначимо, що уряд вважає допустимим застосування таких засобів як наручники, кийки, сльозогінний газ, гумові кулі, електрошокери, а також бронемашини, але без озброєння.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*