Чернігів проти приватизації лісу

фото: Visti.ks.ua

Під Чернігівською облрадою громада зібралась на мітинг. Чернігівці виступають проти приватизації лісу, бо це, на їх думку, призведе до повного його знищення.

Мітингувальники розділилися на дві групи. Перші вимагають передати ліс громаді. Інші – виступають проти його продажу взагалі. Нагадаємо, в облраді мають розглядати питання передачі Чернігівських лісових господарств.

На розгляд було висунуто 4 проекти. Два з них пропонують передати ліси громаді. Ще один пропонує передачу лісів трудовим колективам, що, за думкою комітету, може призвести до ситуації, подібної дев’яностим рокам, коли трудові колективи перепродавали ліси приватним власникам.

Останній проект мав на меті нагородити лісників наглядовими радами, які будуть спостерігати за тим, як саме використовуються природі ресурси.

Голова облради Володимир Кузьмін теж висував свій проект на розгляд, проте відкликав його для доопрацювання. У проекті йшла мова про розподіл власності між облрадою та громадою – у співвідношенні 51% муніципальної власності, та 49% – власності громади.

Рішення щодо цього гострого питання має бути прийнято облрадою найближчим часом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*