Україна вимагає висилки угорського консула протягом 72 годин

фото: finstars.org

У прес-службі МЗС України повідомили, що сьогодні, 4 жовтня, угорському послу Ерно Кешкеню в Берегове вручили ноту з інформацією, в якій сказано, що він повинен покинути нашу державу протягом 72 годин.

Своє рішення українська влада пояснила тим, що консул здійснював нелегальну видачу угорських паспортів громадянам України, які проживають у Закарпатській області. Ці дії суперечать українському законодавству, оскільки у нашій країні заборонено мати два громадянства.

У даному повідомленні для консула, українська влада висловила надію на те, що уряд Угорщини не буде надалі здійснювати необдумані та недружні кроки стосовно нашої держави.

Раніше, глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що угорський консул на території України не порушив Закон. До того ж він підкреслив, що якщо його виженуть з України, то Угорщина прийме аналогічні заходи, тобто відправить українського консула на батьківщину.

Нагадаємо, що конфлікт між країнами виник через те, що на просторах Інтернету з’явився відеоролик, у якому українцям на Закарпатті «по-тихому», видавали угорські паспорти.

У зв’язку з цим, в СБУ прийняли рішення заводити кримінальні справи на українців, які мають подвійне громадянство.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*