Україна була готова до боїв в Азовської акваторії

фото: Aviators.news

ВМСУ були готові до зіткнення з російськими моряками під час проходження через Керченську протоку. Про це заявив капітан 1-го рангу Дмитро Коваленко. Саме під його командуванням два українських кораблі перейшли в Азовське море, викликавши чималий ажіотаж в Росії та анексованому Криму.

За словами офіцера ВМС України, під час здійснення переходу обставини можна було назвати «нервовими», тому його підлеглі прийняли весь комплекс запобіжних заходів, включаючи заряджене та готове до бою озброєння.

Підготувалися українські моряки й до можливого «абордажу» з боку прикордонників РФ — їх би змили водою з пожежних рукавів за наказом Коваленко.

Також капітан 1-го рангу розповів в інтерв’ю, що під час здійснення переходу він, замість стандартного повідомлення «Прошу дозволити прохід» безпосередньо повідомив морякам російського ВМФ, що «Корець» буде маневрувати для проходу до Азовської акваторії.

Також Коваленко невисоко оцінив можливості Москви в Азовському морі — наприклад, для десантної операції у ВМФ Росії елементарно не вистачить сил, в той час як Україна, за його словами, прийняла ряд серйозних оборонних рішень і заходів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*