Українські нардепи захистили Свободу слова

фото: Mediasat.info

4 жовтня Верховна Рада направила документ до Ради Нацбезпеки з проханням ввести санкції проти телеканалів «112 Україна» та «NewsOne». Українські депутати впевнені, що такі заходи підвищать рівень національної безпеки в Україні та відіб’ють інформаційну атаку з боку агресора.

За дане рішення віддали свій голос 229 нардепів.

Як стало відомо, введення санкцій планується проти низки телеканалів, які працюють під знаком «112 Україна» та «NewsOne». Також чиновники просять РНБО розглянути введення санкцій проти власників даних медіаресурсів.

За рішенням парламентаріїв, їх ліцензії та всі дозвільні документи на провадження інформаційної діяльності повинні бути припинені, а також введена заборона на користування радіочастотними ресурсами нашої держави.

Додатково санкціями буде передбачено блокування активів – тобто тимчасово буде обмежено право осіб на користування та розпорядження їх майном і виведення капіталів з країни.

Сергій Висоцький, один з авторів документа, впевнений, що дана постанова захистить свободу слова в Україні.

Варто зазначити, що керівник «112 Україна» Єгор Бенкендорф зробив заяву, в якій попросив захисту у людей, бо в правовому полі телеканалу не вистояти проти державної машини і без залучення громадськості вони будуть змушені припинити своє мовлення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*