Найвідоміша соцмережа підозрюється у незаконному зборі інформації про дітей

фото: Latesttoy.com

Американське онлайн-видання The Hill повідомило, що група захисників прав дитини у Сполучених Штатах та Федеральна торгова комісія висунули обвинувачення соцмережі Facebook через збір останньою різноманітної інформації про дітей, які користуються додатком компанії під назвою Messenger Kids.

Скарга, яку подали громадські та федеральні організації, стверджує, що компанія Facebook через невизначену політику конфіденційності може легко обійти законодавство та поділитися даними про маленьких користувачів з «третьою стороною».

Також підкреслюється, що соцмережа не гарантує, що дорослий, який дозволяє дитині використовувати додаток, може бути насправді його офіційним опікуном. Це порушує Федеральний Закон про конфіденційність інформації про дітей в Мережі.

Представник «Компанії за дитинство, вільне від реклами» Джош Голін звинуватив Facebook у залучанні до соцмережі дітей до 5 років та додав, що найкращим вибором для батьків буде тримати своїх дітей якомога далі від цієї соціальної мережі.

Додаток Messenger Kids був розроблений компанією Марка Цукерберга для тих користувачів, які занадто малі для користування «звичайною» соціальною мережею. Messenger Kids дозволяє дітям спілкуватися з іншими маленькими користувачами лише після налаштування додатку батьками, але у скарзі вказується, що алгоритм реєстрації легко обдурити, що дозволяє створити підроблений профіль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*