У ВРУ прийняли Закон, що впроваджує нове вітання в армії

фото: kyiv.web2ua.com

У своєму профілі в соціальній мережі Твіттер український голова Порошенко висловив свої вітання військовослужбовцям держави з прийняттям нового Закону. Повідомляється, що відповідно до нового Закону в армії держави тепер з’явилося нове вітання. Він написав, що раніше про це можна було тільки мріяти, але зараз, сакральні для кожного українця слова «Слава Україні! Героям слава!» є офіційним привітанням у збройних силах. Крім цього, Президент висловив подяку всім парламентаріям ВРУ, які закріпили дане вітання на законодавчому рівні. Зазначимо, що ініціатором даного законопроекту є сам Порошенко.

Необхідно підкреслити, що тепер для вітання військовослужбовців за межами строю, необхідно використовувати слово “пан”. Це слово прийшло на зміну вже звичному «товариш». На думку прихильників даного законопроекту, подібне нововведення має позитивно вплинути на престиж Збройних сил.

Водночас, потрібно відзначити, що вітання, яке впровадили в ЗСУ, раніше застосовувалося в Українській Повстанській Армії.

Нагадаємо, що ще в серпні український голова прийняв рішення на законодавчому рівні закріпити нове звернення у ЗСУ, однак самі військовослужбовці вважали, що таке рішення є лише грою політиків, яка не зможе виправити й без того складну ситуацію.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*