МЗС: меморандум між Україною та Польщею не працює

фото: Merezhanovyn.net

У прес-центрі закордонних справ інформують, що Клімкін, виконуючи прохання голови обласної адміністрації Львова Синютки, пропонує організувати позачергові збори українсько-польської Міжурядової координаційної ради. Необхідно підкреслити, що причиною даного прохання виступило велике скупчення автомобільного транспорту на КПП на кордоні двох сусідніх держав.

У Міністерстві пояснюють, що велике скупчення транспорту викликано тим, що меморандум, який уклали держави, практично не дотримується. Даний документ передбачає активну роботу системи на кордоні. Такі дії спрямовані на те, щоб в мінімальні терміни повернути пропускну здатність в штатний режим. Підкреслимо, що за допомогою даної системи встановлюється певне число автомобілів, які повинні пропустити прикордонники кожної з країн протягом однієї робочої зміни.

Зазначимо, що раніше голова обласної адміністрації Львова виступив зі зверненням до української влади, а також до керівників кількох польських воєводств з проханням допомогти врегулювати дану проблему.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*