Мінрегіонрозвитку: можливо відступати від містобудівних норм

фото: Skyscrapercity.com

У Міністерстві регіонального розвитку повідомляють, що в українських будівельників з’явиться можливість відступати від містобудівних норм при будівництві будинків чи соціальних об’єктів. Однак відхилення допускаються лише в певних випадках, при цьому, забудовник повинен аргументувати для чого потрібні ці відхилення.

У своєму інтерв’ю інформаційному виданню UBR.ua. заступник голови Мінрегіонрозвитку Лев Парцхаладзе повідомив, що рішення про відхилення від норм містобудування в кожному окремому випадку приймає оновлена комісія Міністерства. Відзначимо, що зараз, в комісії є кілька представників громадськості. Члени комісії повинні проголосувати за рішення дозволити забудовнику відійти від норм містобудування. У Міністерстві підкреслюють, що подібний проект необхідний, оскільки низка норм будівництва вже застаріли. Саме застарілі норми заважають закінчити будівництво багатьох довгобудів.

Водночас, будівельники підтримують ініціативу Міністерства. Вони вважають, що за допомогою даних нововведень, процес відхилення від норм стане прозорим, крім того, дії будівельників стануть стандартизованими. Водночас, забудовники виключають можливість зловживання цим рішенням, оскільки зараз громадськість пильно стежить за будівництвом будь-якого нового об’єкта.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*