Кабмин дозволив транслювати фільми для дорослих цілодобово

фото: 9.ilmtub.com

В уряді було прийнято рішення ліквідувати низку обмежень на трансляцію фільмів, призначених для осіб, вік яких перевищує вісімнадцять років. До цього трансляція кінопродуктів могла здійснюватися, але з певними труднощами. Фільми могли з’являтися на екранах в кінотеатрі тільки після 18:00.

Одночасно з цим, в Мінкультури підкреслюють, що подібна постанова міністрів не тільки допоможе урізноманітнити програму сеансів в кінотеатрах, але ще й допоможе впровадити прогресивний кінодемонстраціонний досвід інших держав. Крім цього, дана постанова передбачає внесення поправок в один із законів, згідно з яким, кінопродукти, призначені для осіб старше вісімнадцяти років, можуть транслюватися лише з 18:00 до 6:00.

Водночас, підкреслюється, що рішення Кабінету Міністрів матиме позитивний вплив на ринкове середовище, а також дозволить громадянам дивитися зазначені фільми не тільки у вечірній або нічний час доби. Таке рішення посприяє утворенню стабільних тенденцій різноманітності сеансів в кінотеатрах, що позитивно сприймуть цінителі вітчизняного та закордонного кінематографа.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*