У будівлі міськради стався конфлікт за участю активістів

фото: Bykvu.com

Під час сесії Миколаївської міськради стався конфлікт. Двоє активістів облили екскрементами міськдепутатів Кісельову та Єнтіна.

Увірвавшись до зали засідань міськради, члени організації «Соціал-національна асамблея» підскочили до депутата від «Нашого краю» Владислава Єнтіна, маючи намір облити його нечистотами. Помітивши активістів, одного з них схопила за руку фракційний голова «Солідарності» (БПП) Олена Кісельова, тому частково фекалії потрапили на неї, забруднивши плаття.

Кісельова схопила активіста та спробувала його вивести із залу засідань. Спалахнув конфлікт, в ході якого Ентін витягнув пістолет та зробив попередження нападникам, що має дозвіл на носіння зброї, якою буде «захищати себе». Його колега з «Солідарності» вкрай негативно висловилася про бешкетників та дала свідчення поліцейським.

Активісти доставлені в центральний міський відділ Нацполіціі. Нападники виявилися уродженцями міста Миколаєва, будучи дев’ятнадцятирічними однолітками. У їх відношенні були складені адмінпротоколи, їм загрожує штраф.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*