Стурбовані кияни помоляться за гарячу воду

фото: Cms.trust.org

В українській столиці група городян закликала в Інтернеті земляків відвідати Києво-Печерську Лавру через комунальну кризу в Києві. Організатори хочуть разом з учасниками акції попросити вищі сили дати їм гарячу воду, вказуючи, що гаряче водопостачання в столиці відсутнє більше півроку.

«Молитовне стояння» в Києво-Печерській Лаврі за відновлення подачі гарячої води в київські будинки намічено на сьоме жовтня.

Комунальна криза в Києві спостерігається з квітня поточного року. У квітні без гарячої води залишилися жителі трьох столичних районів, через один місяць без гарячого водопостачання залишився увесь правобережний Київ та три райони по той бік Дніпра.

На початок жовтня гаряча вода була подана лише в кілька будинків. В інтерв’ю ЗМІ та у соціальних мережах кияни розповідають про придбання абонементів до спортзалів для доступу до душу з гарячою водою.

Причиною важкої ситуації стало підвищення тарифів на ЖКГ-послуги та зниження доходів українського населення. Сумарно це привело до масових неплатежів, на які компанія «Нафтогаз» відповіла припиненням паливного постачання двом київським ТЕЦ. Під загрозою знаходиться й електропостачання міста, стверджують експерти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*