Україна готується до опалювального сезону 2017/2018

фото: Info-rm.com

Опалювальний сезон, згідно з рішенням Кабіна, почнеться в Україні 15 жовтня. Фактичне рішення про теплопостачання житлових будинків та соціальних об’єктів приймає влада в регіонах.

Нагадаємо, що згідно з українським законодавством, температура нижче +8 за Цельсієм протягом трьох діб є підставою для початку опалювального сезону.

Нині сімдесят відсотків тепломереж в Україні перебувають у зношеному стані. Українській столиці треба витрати суму, еквівалентну 4 мільярдам доларів США, для оновлення інфраструктури теплопостачання.

Для опалювального сезону, за твердженням Кабміну, необхідно до першого дня листопада мати 17 мільярдів кубічних метрів газу та 2,6 мільйона тонн вугільного запасу. За твердженням експертів, сховища поповнюються прийнятними темпами.

За прогнозами синоптиків, зимовий період 2017-2018 буде найтеплішим за останнє сторіччя, що дає можливість заощадити на опалювальному сезоні.

Ризик перебоїв з теплопостачанням існує через борги постачальників компанії «Нафтогаз». Всупереч прямій законодавчій забороні позбавляти населення тепла за борги, в минулий опалювальний сезон української столиці спостерігалися перебої через припинення газового постачання «Київтрансгазу» до столичної ТЕЦ-6.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*