Тернопільська студентка виявилася работорговцем

фото: vistanews.in.ua

На Тернопільщині очікується суд над колишньою студенткою місцевого закладу вищої освіти. Протягом двох років, з 2016 по 2017 рік, вступив в змову з громадянином іноземної держави, молода жінка здійснювала пошук співвітчизниць та переправляла їх за кордон.
Жертвами злочинного тандему, як правило, ставали безробітні українки в уразливому соціальному становищі. Зловмисниця схиляла їх до виїзду за кордон обіцянкою виплати значного гонорару.

Встановлено, що двом жінкам, із сусідніх з Тернопільською областю регіонів, обвинувачена пообіцяла роботу в Турецькій Республіці, пов’язану з рекламною діяльністю закладу розважального характеру. Вже по прибуттю до Туреччини жінкам роз’яснили їхнє становище секс-рабинь, після чого жертви втекли з борделю.

Ще двом жертвам тернополянка пообіцяла вигідну роботу в Об’єднаних Арабських Еміратах. Від’їзду жінок до ОАЕ завадило своєчасне втручання правоохоронців, які зняли ошуканих молодих жінок з рейсу в аеропорту «Жуляни».

Всього від незаконних дій зловмисниці постраждало півдесятка жінок. За звідництво в межах свого міста тернополянка отримувала 1 тис. 200 гривень, за переправлення обдуреної жертви за кордон — півтисячі доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*