BBC News: з української армії масово звільняються військові

фото: amp.znaj.ua

За останні роки кадрова проблема стала серйозною загрозою для безпеки нашої країни. З армії щороку звільняється все більше військових. Кількість звільнень контрактників лише за останні 2 роки зросла майже у 10 разів. Відповідні дані оприлюднили за повідомленням Генштабу BBC News Україна.

Якщо у 2016 році зі збройних сил звільнилось 2,6 тисяч військових, то у 2017 році кількість звільнень сягнула 20,1 тисяч. Це – майже 10% від загальної кількості складу збройних сил України.

У 2018 лишити армію можуть ще більше контрактників. За даними Міноборони, за січень-червень 2018 року з армії звільнилось 11 тисяч військовослужбовців. Ще 18 тисяч заявили про намір звільнитись до кінця року.

Що саме змушує українців залишати озброєні сили? Серед звільнених багато хто скаржиться на свавілля, яке панує у військових частинах. Колишні військовослужбовці розповідають про численні зловживання становищем з боку керівництва, порушеннями умов контракту, нехтування правами українських громадян та навіть про побої. Незадоволення станом служби за контрактом має масовий характер серед звільнених бійців.

Експерти зазначають, що масові звільнення – це катастрофа для української армії. Така ситуація може призвести до небоєздатності українських озброєних сил, що у ситуації військової загрози для нашої країни може мати згубні наслідки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*