У найближчі десять років РФ не стане

фото: getbg.net

Відомий дисидент СРСР, Герман Обухов, упевнений, що в найближчі десять років Російська Федерація розпадеться на кілька держав. Нинішній глава держави залишатиметься при владі до останнього, бо йому не дадуть піти, як свого часу не давали генсеку КПРС Леоніду Брежнєву.

Обухів впевнений, що Росія в будь-якому випадку розпадеться на 5 або 10 держав – цифра вже не так важлива як сам факт розпаду.

“Це всього лише питання часу”, — додав він.

Варто зазначити, такий «сценарій» по Росії, раніше публікували і в Центральному розвідувальному управлінні (ЦРУ), а їх прогнози помилковими бувають дуже рідко.

Багато експертів впевнені, що, швидше за все великих хвилювань, конфліктів та воєн в країні не буде. У всякому разі, передумов таких немає. Поділять її мирно.

Днями в уряді Інгушетії та Чечні голосували за затвердження договору, що встановлює межу між цими територіями. Однак народ Інгушетії виступив проти таких ініціатив, тому 4 жовтня там почався масовий бунт із застосуванням зброї.

Після цього, глава Чечні Рамзан Кадиров, пригрозив їм війною.

Міжнародні експерти порахували, що це і стане початком «дільожки» територій та країни. Крім того, у разі фрагментації Росії на дрібні території, з’явитися вже зовсім інша Росія, в нових кордонах, яка згодом інтегрується в Європу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*