Лещенко: Порошенко шантажує власників опозиційних каналів

фото: newsvideo.su

Народний депутат і журналіст, Сергій Лещенко, прокоментував санкції, які вчора були введені проти опозиційних ЗМІ. Лещенко вважає, що Президент України зібрався шантажувати власників телеканалів NewsOne та “112 Україна”. Перш за все, Сергій пояснив, що закриття телеканалів ніяким чином не може входити в обов’язки нардепів, так як Рада є органом «представницької демократії».

Парламент не повинен вирішувати, які ЗМІ є «правильними», а які ні. Якщо в парламенті відзначені порушення, для цього, на думку депутата, є Нацрада. Якщо ж брати санкції, то для них існує окремий орган, що приймає подібні рішення, а Президент, у свою чергу, їх підписує.

На думку нардепа Лещенко, Раду використовували для вирішення двох завдань: піар та надання допомоги Порошенкові. Депутати просто намагалися представити себе патріотами. Насправді ж, істинними патріотами є ті, хто не краде з бюджету кошти, не організовує лівих корупційних схем та сплачує податки.

Допомога Порошенкові полягає в тому, що Петро Олексійович має тепер козирі для викручування рук власникам медіаресурсів. Знаходити, так би мовити, «спільну мову». У підсумку задача зводиться не до закриття телеканалів, а до позитивного висвітлення діяльності Президента, — вважає Сергій Лещенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*