Українські банки відчувають кадровий голод

фото: zebra-media.online

Українські банки зіткнулися з кадровою кризою, за даними сайту UBR, останнім часом значно зросла кількість звільнень, а місця довгий час пустують через трудову міграцію, низькі зарплати та зростальні ризики.

З колись престижної банківської сфери, фахівці йдуть працювати касирами в мережевих супермаркетах, у сферу аграрної промисловості та IT. Остання, до слова, вже кілька років теж переживає спад зростання через ту ж трудову міграцію.

Представник Ощадбанку, яка очолює департамент по роботі з кадрами Ірина Олешко розповіла журналістам видання, що самі проблемні регіони знаходяться на Західній Україні, на другому місці йдуть південні області — Одеська і Херсонська.

Кадровий дефіцит пов’язують також з демографічною кризою 90-х років, коли показники смертності взяли верх над народжуваністю, а сумарно за 10 років з 1991-го по 2001-й рік країна втратила майже 3 мільйони громадян, число яких впало з 51 мільйона до 48.

Втім, ця тенденція збереглася. З-за цього окремою проблемою фінустанов є наймання українців, вікова категорія яких 21-27 років — основний вік початку кар’єри.

Остання проблема — це ризики. Керівництво банків покладає велику відповідальність на персонал, а в умовах кризи, який сьогодні переживає наша країна, вони досить значні й насилу компенсуються заробітною платою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*