Президентські мрії

фото: Viptransfer.lt

Голова держави Україна, відвідав Одеську область. Також у Президента була запланована дипломатична зустріч з прем’єр-міністром Болгарії, Бойко Борисовим.

На зустрічі два політики обговорювали зближення між своїми державами. Головними питаннями, які обговорювалися на цієї зустрічі, були про безвізовий режим, а також про майбутній проект траси Одеса-Рені, яка з’єднає Україну і Болгарію.

У процесі обговорення Голова держави поділився своєю мрією з Бойко Борисовим про те, що в майбутньому вони разом сядуть в машину та “полетять” по трасі з Одеси у Варну, або навпаки. Після цього Глава української держави з болгарським прем’єром були присутні на презентації автомосту який з’єднає, Одесу, Варну й Анталію.

Відзначається, що під час зустрічі спочатку панувала тепла та дружня атмосфера, адже на зустріч болгарського прем’єра Голова української держави приїхав особисто за кермом мікроавтобуса марки “Мерседес”. Після цього політики двох держав вирушили у Болград, на малу Батьківщину Порошенко, де Президент привітав вчителів та учнів гімназії імені Раковського, в якій він сам навчався, з ювілеєм навчального закладу — з 160-річчям.

Також у нашого Президента було заплановано відкриття пам’ятника захисникам України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*