В України підбили перші підсумки медичної реформи

фото: cross8.co.uk

5 жовтня в столиці України відбувся семінар, головною темою якого стала реформа медицини. Учасники семінару обговорили як перші результати й зрушення у сфері охорони здоров’я, так і скорегували подальше реформування. Окремо з доповіддю з приводу перших результатів медичної реформи виступив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Однією з ключових тез його доповіді стала наступна: чинний тариф на медичну допомогу первинного рівня є максимально оптимальним. На думку Ковтонюка необхідно переглянути роботу сімейного лікаря. Чиновник розкритикував графік, відповідно до якого сімейні лікарі приймають клієнтів. У зв’язку з тим, що вони працюють дві години на день, пацієнти не можу отримати необхідну допомогу. Люди просто не встигають записатися до лікаря або потрапити на приймання. Крім того, жителі сіл підписали значно більше договорів з сімейними лікарями, ніж жителі міста.

Заступник міністра нагадав, що до «двох хвиль» медичної реформи приєдналися 623 суб’єкти, які пов’язані з наданням медичної допомоги. Їх фінансуванням займається НСЗУ, яка виділила майже 820 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*