Став відомий новий власник телеканалу NewsOne

фото: Zik.ua

Екс-власник телевізійного каналу NewsOne, член парламенту Євген Мураєв у своєму профілі у Фейсбук інформує, що новим власником каналу став депутат ВРУ від «Опозиційного блоку» Тарас Козак.

Одночасно з цим, колишній заступник керівника адміністрації Президента за часів правління Януковича Андрій Портнов в своєму профілі на Фейсбук зазначив, що він планує розірвати контракт, згідно з яким керує цим телевізійним каналом. Він написав, що навколо каналу й так багато гучних скандалів, зараз же там змінився ще й власник. Всі ці події відбуваються в досить непростий період, коли необхідно сконцентруватися на тому, щоб протистояти незаконним діям голови держави, а також більшої частини парламентаріїв, необхідно боротися з їх диктатурою. У зв’язку з цим, Портнов прийняв рішення розірвати договір з управління. Нагадаємо, що ще в серпні він зробив заяву про укладення договору про управління на найближчі три роки.

Зазначимо, що Верховна Рада в четвер звернулася до РНБО з пропозицією вжити обмежувальних заходів щодо телевізійних каналів NewsOne та 112. Причиною даного звернення послужила пропаганда проросійських поглядів. Одночасно з цим, депутати з «Опозиційного блоку» виступили проти цієї ініціативи, оскільки, на їх думку, подібне рішення введе в країну цензуру та обмежить свободу слова.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*