В ОБСЄ стурбовані санкціями проти каналів NewsOne та 112

фото: news-us.info

Представник ОБСЄ в питаннях свободи засобів масової інформації Арлем Дезір четвертого жовтня заявив, що він дуже стурбований прийняттям українського парламенту постанови, яка передбачає запровадження санкцій щодо таких телевізійних каналів як NewsOne і 112.

Прес-служба організації повідомляє, що Дезір заявив, що в черговий раз хоче нагадати, що ключовими зобов’язаннями всіх країн, які входять в організацію, є свобода ЗМІ та реально функціонуюче право на свободу слова. Всі члени ОБСЄ зобов’язані виконувати ці вимоги. Він також підкреслив, що, якщо санкції вводяться для захисту нацбезпеки держави або ж для боротьби з пропагандою, то вони все одно повинні вводитися в певному обсязі. При цьому, санкції повинні надавати адекватні гарантії від зловживань за допомогою незалежного суду.

Представник організації заявив, що він стурбований подіями в Україні та закликає владу не приймати неадекватні й непропорційні санкції щодо ЗМІ та керуватися підсумками судового розгляду. Недотримання цих принципів негативно позначиться на вільному доступі до інформації та обмежить свободу слова.

Нагадаємо, що в цей четвер український парламент підтримав проект, згідно з яким депутати ініціюють звернення до РНБО з проханням введення обмежувальних заходів відношення телевізійних каналів NewsOne та 112.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*