Яка причина «антиукраїнської» заяви Лукашенка

фото: Globalsib.com

В ході спілкування з журналістами українського новинного порталу «Укрінформ» голова ДПСУ заявив, що недавнє висловлювання Президента Білорусі Олександра Лукашенка, з приводу неконтрольованого потоку зброї з території України, не відповідає дійсності. За словами Петра Цигикала (голова ДПСУ), подібна заява білоруського лідера могла бути викликана співпрацею з Росією.

Цигикал зазначив, що в ході останньої зустрічі між представниками прикордонних відомств України та Білорусі, яка відбулася минулого місяця, сторони прийшли до висновку, що ситуація з переміщенням зброї не критична. У зв’язку з цим, заява Лукашенка для Цигикала стала несподіванкою.

На думку Цигикала, є ймовірність того, що на політичну заяву білоруського лідера вплинула його недавня зустріч з Президентом РФ. Вони обговорювали варіанти фінансового співробітництва, зокрема можливість надання Білорусі кредиту в 1 млрд доларів.

Чиновник також прокоментував той факт, що Білорусь має намір збільшити кількість прикордонників. За словами Цигикала, Україна також планує зміцнювати кордони, зокрема шляхом збільшення співробітників прикордонної служби. Якщо раніше вони охороняли ділянки в 100 км, то тепер контролюватимуть кожні 20 км.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*