Сенцову вдалося повідомити адвокатів про стан свого здоров’я

фото: babr24.com

Микола Щур, правозахисник незаконно утримуваного на території Російського Федерації Олега Сенцова, отримав  листа від свого підзахисного.

Сенцов повідомив, що знаходиться у задовільному стані, під постійним наглядом лікарів. За словами утримуваного, медичні працівники для збереження його здоров’я, регулярно ставлять підтримувальні крапельниці. Режисер повідомляє, що не планує закінчувати голодування до моменту звільнення всіх українських політв’язнів, у зв’язку з чим його перевели до окремої палати у санітарній частині табору та шукають засоби для подальшого підтримання його життєдіяльності.

Нагадаємо, що український політв’язень Олег Сенцов майже місяць тому — 14 травня оголосив про початок голодування, яке триватиме до моменту звільнення з російських в’язниць усіх незаконно утримуваних українців.

Слід також відзначити, що ОБСЄ визнали вирок 20 років ув’язнення Олегу Сенцову невиправданим.

Наразі у соціальних мережах йде активна підтримка Олега Сенцова, крім того, цього тижня відбулася зустріч президента Петра Порошенко з родичами українських політв’язнів.

За словами Ірини Геращенко, яка є представником України у Мінських перемовинах, Україна неодноразово пропонувала російській стороні обміняти 23 засуджених громадян РФ на українських політв’язнів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*