На Полтавщині двоє чоловіків скоїли напад на правоохоронців

фото: picsoc.com

У прес-центрі поліції Полтавської області повідомляють, що кілька порушників напали на правоохоронців, при цьому вони були озброєні вилами та ножами. Відзначається, що після 18:00 в поліцію звернулася мешканка одного з сіл області та повідомила про побутову сварку зі своїм співмешканцем та його братом. Правоохоронці в короткий часовий період приїхали на місце подій та спробували вирішити сварку ненасильницькими засобами. Зловмисники скоїли напад на співробітників поліції, яких пізніше госпіталізували з ножовими пораненнями. Після інциденту, зловмисники закрилися в будинку.

Співробітники правоохоронних структур вдалися до спроб переконати порушників не чинити опір, однак ті вийшли на вулицю та, взявши в руки вила й ножі, вчинили напад. Крім цього, зловмисники нацькували на співробітників поліції вівчарку. Для того, щоб зупинити собаку, правоохоронцям довелося застосувати зброю.

Також повідомляється, що один з порушників напав й на полковника місцевого відділення поліції. Той у свою чергу з метою самооборони застосував проти нього зброю. Зловмисників вдалося затримати, а пізніше з’ясувалося, що раніше вони обидва мали судимість. Крім цього, в будинку у злочинців було знайдено й кілька видів озброєння. На даний момент злочинців звинувачують у порушенні статей 345 та 348 КК України.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*