В Інтернеті обговорили«військові розробки» України

фото: Mil.gov.ua

Слова українського військового експерта Валентина Бадрака з приводу створення ракети, здатної «дістати до Москви», викликали бурхливе обговорення серед користувачів соцмереж. Люди почали дорікати українській владі в тому, що крім обіцянок та «порожніх погроз» вона ні на що не здатна.

Деякі користувачі відзначили, що це вже не перша заява України, в якій вона загрожує Росії своєю нібито новою та потужною зброєю. Оскільки в попередні рази за словами не стояли реальні дії, то чергова заява українського експерта не здатна когось налякати. Інші користувачі зовсім засумнівалися, що Україна здатна створити боєздатну ракету. Тому, на думку блогерів, загрози з української сторони виглядають абсурдно.

Раніше в Україні не раз озвучували ідею про те, що необхідно працювати над створенням ракет, які зможуть дістати до Москви та інших стратегічно важливих точок Російської Федерації. Крім того, українські військові експерти приєдналися до теми обговорення військових розробок й заявили, що ВПК України володіє всіма необхідними ресурсами для створення озброєння й нарощування військової могутності країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*