Аваков: необхідно відмовитися від російських компонентів в нашій авіації

фото: Dsnews.ua

5 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступив з заявою, в якій визнав, що на даному етапі забезпечення вертолітної техніки знаходиться в залежності від російських складників. Міністр закликав кардинально змінити ситуацію шляхом відмови від співпраці з РФ з питання постачання деталей.

У своїй заяві Аваков звернув увагу на те, що більшість українських вертольотів потребують капітального ремонту, оскільки їм вже 30-40 років. Україна вводить в експлуатацію ті літальні апарати, які використовувалися ще за часів Радянського Союзу. При цьому ремонт і оновлення таких вертольотів потребує не малих зусиль та спеціальних компонентів, які до недавнього часу завозили з Росії. За словами Авакова, навіть після того, як вертоліт проходить повний «курс» ремонту (шліфують, змінюють деталі), часто виникає проблема нестачі деталей, які Україна не виробляє.

Аваков підкреслив, що необхідно відмовитися від російських компонентів й повністю переглянути способи введення в експлуатацію вертольотів. Він не виключає можливості того, що знадобиться допомога європейських колег, які запропонують сучасні методи розв’язання даної проблеми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*