«Укрзалізниця» – гальмо української економіки

фото: Justindn.com

За останні кілька років «Укрзалізниця» стала буквальним гальмом української економіки — державні та приватні підприємства не можуть вчасно отримати продукцію залізничним шляхом або відвантажувати її на посилання, через дефіцит залізничних рухомих складів в «УЗ». До такого висновку прийшли експерти та журналісти, котрі оглядали ситуацію в залізничній транспортній галузі країни.

Асоціація українського «Транспортного-логістичного центру» підрахувала, що половина вантажів, що транспортуються залізницею, приходить із запізненнями. При середньостатистичної швидкості вантажу у двісті кілометрів на добу, реальним показником залишається 93 кілометри за добу. При цьому «Укрзалізниця» ніяк не штрафує свій персонал за зрив термінів доставлення.

Глава «Транспортно-логістичного Центру України» Володимир Іващук зазначив, що у відносинах «Укрзалізниця – клієнт» всі ризики бере на себе друга сторона. На його думку, в «УЗ» склалася практика, коли за крадіжку вантажів і навіть вагонів фактично відповідає їх власник. Треба створювати баланс відповідальності та певні правила, вважає Іващук. Він також вказав, що розкрадання вагонних деталей знайшли характер епідемії: щодоби сумарно розкрадається три рухомих потяги.

Ще однією проблемою було названо «перевантаження» клієнта платіжками та зборами від «Укрзалізниці», але при цьому сама «УЗ» ніяк не відшкодовує самому клієнту збитки через порушення термінів доставлення. Також експертами вказується на роздутість штату залізничного підприємства – на один кілометр залізничного шляху по статистиці припадає 15 співробітників «УЗ», в той час як в США — 0,9.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*