Клімкін: Генконсульства РФ закрити неможливе

фото: glavk.info

Міністр закордонних справ Павло Клімкін виступив із заявою, що українська влада може здійснювати контроль над діяльністю представників дипломатичного відомства Російської Федерації. Крім цього, вона здатна адекватно реагувати, якщо ця діяльність буде являти собою загрозу. Таким висловом міністр прокоментував ідею закриття Генеральних консульств Росії.

Клімкін зазначив, що в МЗС розглядають діяльність російських дипломатів, як діяльність спецслужб. Виходячи з цього, низку російських дипломатів нещодавно вислали з країни. Зараз вони знаходяться під контролем та не можуть здійснювати свою діяльність так, як це відбувалося в період до 2014 року. Водночас, голова МЗС підкреслює, що ні про які дипломатичні відносини з РФ зараз говорити не можна, оскільки послів у країн немає, а дипломати не роблять акцент на політичній діяльності, їх основним завданням є надання допомоги українським громадянам, в тому числі й політв’язням.

Міністр також вважає, що, якщо в країні закриють Генконсульства, то Російська Федерація прийме ідентичні заходи. Зараз понад три мільйони українців знаходяться в Росії, там же є й політичні в’язні. Крім цього, в РФ мають місце й провокації проти українських громадян, у зв’язку з цим, наявність такої структури як Генеральне консульство в Росії зараз просто необхідно.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*