У наступному році NASA запустить одразу два космічні кораблі до МКС

фото: Washingtonpost.com

У NASA планують запустити пілотований космічний корабель вже влітку наступного року. Зазначимо, що такий корабель стане першим з 2011 року. У NASA підкреслюють що ракета SpaceX вперше відправиться до міжнародної комічної станції. Крім цього, одночасно з цим планується запустити до міжнародної космічної станції й пілотований корабель фірми «Боїнг». Він має відправитись до МКС вже у серпні в наступному році.

Водночас, необхідно зазначити, що обидва запуски планувалися й раніше, проте за різними обставинами їх неодноразово переносили. Разом з тим, в NASA стверджують, що цього разу польоти відкладати ніхто не буде.

Разом с цим, у NASA зазначили, що зберігається ймовірність того, що самі строки запуску ближче до обраних дат можуть змінитися, проте не на великий відрізок часу. Крім цього, повідомляються що обидві запуски мають випробувальний характер, а екіпажі, які знаходитимуться на космічних кораблях пробудуть близько чотирнадцяти днів на міжнародній космічній станції перед тим, як повернутися назад.

Нагадаємо, що ще у 2011 році у Сполучених Штатах прийняли рішення про закриття програми польотів до міжнародної космічної станції. Таким чином, починаючи з 2011 року американські космонавти прямували до МКС на кораблях російського виробництва.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*