Гройсман: український рецепт енергонезалежності

фото: Ecotest.ua

Глава українського Кабміну Володимир Гройсман на зустрічі міждержавного об’єднання ГУАМ поділився з іноземними колегами планами досягнення Україною енергетичної незалежності.

Гройсман зазначив, що в Україні створено спеціальний державний фонд з питань енергетичної ефективності, який почне працювати наступного року. Його завданням є розподіл ресурсів раціонально.

На спільній прес-конференції глав урядів країн-членів ГУАМ Володимир Гройсман заявив, що Україна, виходячи з її запасів, є енергетично незалежною країною, займаючи третє чи друге місце на європейському просторі по газових запасах. Нинішньою стратегією держави визначено збільшення газовидобутку і задоволення внутрішньоукраїнських потреб.

Також Гройсман підкреслив стійкість України в питаннях видобутку атомної, гідро- та електроенергії. Відтепер завданням держави є досягнення самодостатності в роботі газотранспортної системи, яка гарантує надійність газового транзиту до Євросоюзу.

ГУАМ — міждержавна організація, створена в 1997 році, в яку входить Грузія, Україна, Республіка Молдова, Азербайджанська Республіка, і, спочатку — Республіка Узбекистан, яка в даний момент вийшла зі складу організації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*