Український центр для виявлення фальшивих новин

фото: Thenation.com

Спікер ВРУ Парубій інформує, що в державі зовсім скоро з’явиться аналітичний центр. Його основним завданням буде аналіз інформаційного простору для виявлення новин, заснованих на фальшивій інформації. Крім цього, в його завдання буде також входити виявлення кіберзагроз. Даний центр буде здійснювати свою діяльність шляхом підтримки Сполучених Штатів.

Він підкреслив, що спочатку потрібно створити даний центр, забезпечити його всім необхідним інструментарієм, який буде використовуватися для виявлення та аналізу загроз, відстеження інформації або кібернетичних атак. Вже після того, як він зможе повноцінно функціонувати, можна буде працювати через структури виконавчої влади. Одночасно з цим, Парубій зазначив, що спочатку необхідно створити міжрегіональний центр, на основі центрів Сполучених Штатів, Євросоюзу, Молдови, Грузії та України. Такі дії потрібні для виявлення та аналізу гібридних загроз.

Зазначимо, що раніше американський голова Трамп у своєму профілі в соціальній мережі Твіттер повідомляв, що громадянам США варто навчитися відрізняти де фальшиві новини, а де справжні. Водночас, американський лідер розкритикував засоби масової інформації за те, що вони не приділяють увагу позиції мільйонів людей.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*