РФ: СБУ вербує родичів російських силовиків

фото: Unian.net

Один з джерел у силових структурах Російської Федерації повідомляє, що співробітники СБУ намагаються здійснити вербування членів сім’ї військовослужбовців або працівників правоохоронних структур Росії, які зараз знаходяться на українській території. Вербування проводиться з метою з’ясування засекречених відомостей.

Джерело повідомляє, що вперше українські спецслужби вдалися до вербування ще після того, як Крим увійшов до складу Південного федерального округу, а в останні два роки спроби вербування значно почастішали. Наприклад, у червні цього року спецслужби намагалися завербувати російського журналіста Ірину Високович, яка є громадянкою України. Спецслужби розмовляли з нею протягом довгого часу, після чого змусили погодитися співпрацювати зі Службою безпеки. Пізніше журналіст розповіла про спробу вербування, проте в СБУ заявили, що це було простою співбесідою. У зв’язку з цим, в Міністерстві закордонних справ РФ звернулися до світової спільноти із закликом звернути увагу на свавілля, яке здійснює українська влада.

Зазначимо, що після 2014 року російським силовикам рекомендували не їхати на відпочинок закордон, особливо на українську територію. МЗС РФ настійно рекомендує всім громадянам не відвідувати ті країни, у яких є домовленість із Сполученими Штатами про взаємну видачу.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*