Чеські правоохоронці заарештували українця, який провозив нелегалів

фото: Zdorovje.postimees.ee

Представник поліції Чехії Катержіна Рендлова інформує, що правоохоронцями країни п’ятого жовтня був затриманий український громадянин, який у своєму автомобілі провіз чотирьох нелегалів, які є в’єтнамськими громадянами. Інцидент стався в південно-східній частині держави на трасі D1.

У поліції зазначили, що всього було чотири мігранти, двоє з них були в салоні машини, решта – у вантажному відсіку. При цьому нелегали не є родичами українця. Рендлова зазначила, що двоє з мігрантів були дорослими, ще один у віці вісімнадцяти років, а останній – підліток. Вона зазначила, що неповнолітніх в’єтнамців відправлять в один з дитячих будинків, інших повернуть в державу, з якої вони приїхали до Чехії – в Словаччину. У поліції підкреслюють, що, ймовірно, українець віз мігрантів у ФРН.

Крім цього, повідомляється, що стосовно українця відкриють кримінальне провадження та проведуть судове засідання за фактом нелегального перевезення мігрантів через державний кордон Чехії. Підсумків слідства українець чекатиме в камері.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*