Timati продовжує бізнес в нашій країні

фото: 24smi.org

У прекрасному місті Одеса планують відкрити новий ресторан швидкого харчування «Black Star Burger», який належить популярному російському реперу Тимуру Юнусову (Тіматі). Однак більшість українців незадоволені цією новиною.

Відомо, що відкриють бургерну 15 листопада нинішнього року в ТРК “Гагарін Плаза”. На просторах Інтернету вже з’явилася реклама цього закладу. Крім того, на соціальній сторінці даного ресторану (Інстаграм), співак гарантує, що першу тисячу читачів очікують смачні бургери від Тіматі абсолютно безкоштовно, в приготуванні яких він особисто візьме участь.

Один з учасників «Вуличного фронту» Дем’ян Ганул впевнений, що старт роботи ресторану в Одесі – це ніщо інше, як провокація з боку репера, адже Тіматі, як відомо, знаходиться в списку осіб, яким заборонено в’їзд в нашу державу. Про це чоловік написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Крім того, він нагадав, що Тіматі погано ставиться до української Революції Гідності. Про це свідчить його трек «Мій найкращий друг – Президент Путін», який він випустив у 2015 році.

Активіст вважає, що відповідні органи України повинні вжити заходів щодо цього закладу.

В українських ЗМІ повідомляється, що в СБУ вже зацікавилися цим питанням. А саме, як і на яких підставах, російський співак відкриває на території нашої держави цей ресторан.

Схоже, Тіматі дуже приваблює курортне місто Одеса, адже у 2016 році в цьому місті він відкрив бутик брендового одягу «Black Star Wear». Місцеві активісти тоді влаштовували мітинг проти відкриття цього магазину, але, попри за все це, бутик все одно працює і досі.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*